Movies
Ratings
79
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Tiger and the SnowRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0