Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Animal KingdomRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0