Series
Ratings
13
HawkeyeRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5