Titles you rated
RatatouilleRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
BoltRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.0