Series
Ratings
95
MemoryRated ★ 5.0
Make a Woman CryRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0
Full House Take 2Rated ★ 3.0
MaidsRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.0
The Great King, SejongRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 2.0
The Night WatchmanRated ★ 1.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 1.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0