Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.5