Titles you rated
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Golden RainbowRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0