Movies
Ratings
215
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5