Series
Ratings
19
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0