Movies
Ratings
16
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0