Movies
Ratings
138
ArahanRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5