Movies
Ratings
658
Mickey 17Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
Metal LordsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 2.5
The Nice GuysRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 4.0
Instant FamilyRated ★ 4.0