Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- 그때 나는 내가 되기로 했다Rated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5