Titles you rated
SeirenRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0