Movies
Ratings
1861
The Big ShortRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Lights OutRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 0.5
Annabelle: CreationRated ★ 5.0