Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0