Series
Ratings
50
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 4.0
BloodRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0