Series
Ratings
64
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 1.5
Drinking SoloRated ★ 5.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5