Series
Ratings
19
SignRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0