Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5