Series
Ratings
23
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.5