Movies
Ratings
25
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 0.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0