Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 5.0
- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0