Titles you rated
- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 4.0
The GeneralRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 3.5
Umberto D.Rated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 2.5
Maggie's PlanRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
A Quiet DreamRated ★ 2.0
A Man Called OveRated ★ 2.5
Varda by AgnesRated ★ 3.5
After Diving BellRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Pat & MatRated ★ 1.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 1.0