Movies
Ratings
16
New WorldRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.5