Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 0.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0