Movies
Ratings
71
The WolverineRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
QuickRated ★ 1.5
HarmonyRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
August RushRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5