Movies
Ratings
22
Sing StreetRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Chicken with PlumsRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
BrothersRated ★ 2.5