Titles you rated
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
- Initial D: Second StageRated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 5.0
MashleRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Aharen Is IndecipherableRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Akiba Maid WarRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 3.0