Movies
Ratings
15
Life of PiRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0