Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
FallRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
NosferatuRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 2.5