Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.5
Microbe & GasolineRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5