Movies
Ratings
112
Terminator GenisysRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.5