Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
JackpotRated ★ 1.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5