Titles you rated
FantasticRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.5
JumongRated ★ 2.5