Titles you rated
The FivesRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.5
ExitRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5
Our TownRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Who are You?Rated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0