Movies
Ratings
13
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0