Movies
Ratings
22
RatatouilleRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 1.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 1.5