Movies
Ratings
178
OrphanRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 1.5
The TreacherousRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 1.5
SawRated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 1.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 2.0