Series
Ratings
21
SignRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
PastaRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0