Series
Ratings
16
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
- War of MoneyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0