Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Jules and JimRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 1.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 1.5
BraveheartRated ★ 2.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0