Series
Ratings
41
Band of BrothersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 5.0