Movies
Ratings
20
TangledRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0