Series
Ratings
221
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5- Ben 10: Alien ForceRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
My Happy HomeRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5