Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The NunRated ★ 4.0
SplinterRated ★ 3.5
Drag Me to HellRated ★ 2.5
The ShrineRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Evil DeadRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
JeruzalemRated ★ 3.5
The Quiet OnesRated ★ 3.5
Alien OriginRated ★ 3.0
The SandRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 3.5