Titles you rated
- Fairy CommiRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Darker Than Black: GaidenRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Dead SetRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5