Series
Ratings
18
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0