Movies
Ratings
149
WALL-ERated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
JigsawRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.5