Series
Ratings
28
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0